Jsme u všeho, co se děje ve světě Facility managementu.

Buďte u toho s námi a staňte se moderním Facility manažerem!

 • Ing. Vladimír Balach, MBA

  Generální ředitel
  Letovické Strojírny

  "Jako lektora FM Institute mne těší, že mohu působit v kolektivu špičkových odborníků z praxe, za které mluví výsledky jejich dlouholeté činnosti v oboru."

 • Mgr. Irena Bartoňová Pálková

  Viceprezidentka
  Hospodářská komora České republiky

  "Facility management je cesta, jak odkrýt významné rezervy ve fungování společnosti, a tím zvýšit její celkovou efektivitu."

 • T. L. Mitchell, Jr., CFM, IFMA Fellow

  Senior Vice President
  Chairman FMAC, Florida A&M University

  "Ondřej Štrup, jako mezinárodně uznávaná autorita v oblasti řízení  akademické výuky FM a profesionálního použití, pro Vás připravil podklad o základech profese Facility managementu, který vám jako začínajícím leaderům svých společností pomůže vybudovat vaši firmu." (reference z knihy "Ondřej Štrup: Základy Facility managementu" - 2014)

 • Kathy O. Roper, CFM, IFMA Fellow

  Associate Professor and Chair
  Georgia Institute of Technology, U.S.A.

  "Facility management, toto důležité odvětví je často podceňováno, protože dobře fungující budovy vyžadují jen malou pozornost uživatelů. Užitečnost staveb však nemůže nastat bez efektivního plánování, rozvoje a provozu dobré Facility management struktury." (reference z knihy "Ondřej Štrup: Základy Facility managementu" - 2014)

 • Doc. Ing. Viera Somorová, PhD.

  Garant výuky FM
  Stavební fakulta, STU Bratislava

  "V súčasnosti, keď sa pozornosť organizácií čoraz viac zameriava na efektívnejšie riadenie ich hlavnej činnosti, je metóda Facility managementu nanajvýš aktuálna." (autorské úvodní slovo z knihy "Viera Somorová: Facility management" - 2014)

 • Seminář „Výběrová řízení v oblasti služeb ve veřejné správě“ proběhl dne 19. 6. 2017. Fotografie, video i článek naleznete v příslušnách rubrikách. Těšíme se na další otevřený seminář, který vyhlásíme v dohledné době.

 • Na 5. 10. jsme pro Vás připravili úvodní lekci rekvalifikačního kurzu formou on-line webináře. Absolvujte kurz přímo u svého PC. Lektor bude on-line. Registrovat se a více informací zde. Více informací zde.

 • Speciální slevová akce na 5 lekcí z našeho Rekvalifikačního kurzu FM. Cena za 5 lekcí podle výběru pouze 16.400 Kč. Více naleznete v sekci. Podrobněji zde.

 • Náš 18. běh Rekvalifikačního kurzu Facility manažera začal 13. září. Ještě je možné se přihlásit zde. Připojte se k 355 absolventům z let 2008 - 2017.

Rekvalifikace

Určen pro všechny manažery a řídící pracovníky v oblasti interních služeb.

Absolventi pochopí zákonitosti moderního facility managementu a získají osvědčení o odbornosti akreditované Ministerstvem školství.

Kurzy a školení

Nabízíme akční balíčky 5ti vybraných dní za sníženou cenu 16.400 Kč. Podrobnosti

Webináře

Interview